چاپ        ارسال به دوست

تاکید دکتر سبز بر تعیین تکلیف آسانسور جدید بیمارستان امام سجاد(ع)یاسوج / بلوک زایمانی بیمارستان تا پایان سال آماده بهره برداری شود+ عکس

 سرپرست معاونت درمان در ادامه بازدیدهای مرتب خود از بیمارستان های استان این بار به صورت سرزده از بیمارستان امام سجاد(ع) بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پروژه های در حال انجام این بیمارستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر غلام عباس سبز در این بازدید در ابتدا از آسانسور جدید و در حال احداث  بیمارستان بازدید نموده و بر راه اندازی هرچه سریع تر آن تاکید نمود.

وی مجددا بر فرسوده بودن ساختمان بیمارستان علی رغم تعمیرات انجام شده و جوابگو نبودن نیازهای فیزیکی بخش های بیمارستانی اشاره نمود و عنوان داشت: باید دو موضوع آسانسور بیمارستان و بلوک زایمانی در اولویت کاری قرار گرفته و در این زمینه کوتاهی و قصوری را نمی پذیریم.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه در ادامه از بخش های مختلف بیمارستان نیز بازدید و در جریان مشکلات بخش ها قرار گرفته و مسائل مورد نظر کارکنان بیمارستانی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

دکتر سبز در پایان تاکید کرد: باید همه دست به دست هم دهیم که آسانسور بیمارستان تا آذرماه و بلوک زایمانی تا پایان سال آماده بهره برداری شوند تا بتوانیم در فضایی مطلوب تر و ارام تر به مردم خدمات ارائه دهیم.

انتهای پیام/ 

 

 


١٢:٥٨ - جمعه ٢٨ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٨٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج