چاپ        ارسال به دوست

معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی کهگیلویه بازدید کرد/تقدیر دکتر تقوی نژاد از زحمات سرپرست دانشگاه علوم پزشکی +تصاویر

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از مراکز درمانی و برخی پروژه‌های در دست اجرای شهرستان کهگیلویه بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر پرویز یزدانپناه سرپرست ،جلال پوران فرد سرپرست معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و برخی از مدیران این دانشگاه از مراکز درمانی و پروژه‌های در دست اجرای شهرستان کهگیلویه بازدید کرد.

 دکتر تقوی نژاد در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای چندماهه دکتر یزدان پناه و تیم مدیریتی اش، در مورد تامین کسری بودجه پروژه های ناتمام عمرانی قول مساعدت و همکاری ویژه داد.

وی همچنین گفت در مورد صدور مجوزهای مورد نیاز جهت  جذب نیروی انسانی مورد نیاز مراکز بهداشتی و درمانی استان گفت: با توجه به تعداد زیاد نیروهای طرحی شاغل در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج،حجم زیادی از بودجه  صرف پرداخت حقوق و مزایای این نیروها خواهد شد. اما همه تلاش خود را برای افزایش سهمیه استان در آزمون های استخدامی وزارت بهداشت ورفع این مشکل  انجام خواهم داد.

دکتر سید کامل تقوی نژاد در این بازدید با برقراری تماسهای  تلفنی با مهندس موهبتی؛ مدیر عامل بیمه سلامت و دکتر سالاری مدیر عامل تامین اجتماعی خواستار مساعدت ویژه برای پرداخت عمده مطالبات دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد شد که روسای این دو سازمان قول همکاری دادند.

وی همچنین در مورد تامین کسری بودجه جهت پرداخت مطالبات پرسنل وپزشکان قول مساعدت و همکاری داد.

به گزارش وب دا، از روز اول پرداخت مطالبات پزشکان و پرسنل جزو اولویت های دکتر پرویز یزدانپناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان بوده که در این راستا تاکنون از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده است.

انتهای پیام/


١٦:١١ - پنج شنبه ١٦ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٢١٩    /    تعداد نمایش : ٩٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج