چاپ        ارسال به دوست

توسط اورژانس هوایی یاسوج صورت گرفت؛

نجات جان کوهنورد 45 ساله در ارتفاعات 4000 متری کوه حوض دال دنا+عکس

  رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد از نجات جان مرد 45 ساله در ارتفاعات 4000 متری کوه حوض دال دنا خبر داد .

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، جلال پوران فرد گفت: مرد 45 ساله کوهنوردی که در ارتفاعات کوه حوض دال دنا دچار مشکل قلبی تنفسی شده بود توسط اورژانس هوایی یاسوج نجات یافت.

وی اظهار داشت: در روز سه شنبه 10 مرداد ماه ساعت 13 در پی تماس همراهان این بیمار با مرکز پیام 115 اورژانس، بلافاصله بالگرد هوایی اورژانس یاسوج به طرف محل حادثه اعزام و پس از اقدامات اولیه درمانی، بیمار را به بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج انتقال دادند.

پوران فرد عنوان کرد: با توجه به اقدام سریع و بموقع هلی کوپتر اورژانس هوایی در اعزام و شناسایی  محل حادثه در ارتفاعات 4000 متری قلل رشته کوه دنا، اکنون این مرد 45 ساله حالش خوب است و مشکلی ندارد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون اورژانس هوایی یاسوج 45 پرواز داشتند و طی این مدت 46 مصدوم حوادث مختلف را نجات داده اند، تاکید کرد:  تلاش کلیه کارکنان در اورژانس های زمینی و هوایی استان،  نجات جان بیماران و افرادی است که نیازمند کمک ها و اقدامات فوریتی پزشکی و درمانی می باشند و همیشه سعی کرده ایم که در سریع ترین زمان خود را به محل حادثه برسانیم و بر اساس آیه شریف "  ومن احیا ها فکانما احیا الناس جمیعا " نجات جان یک فرد برای ما بسیار مهم است. 13-142 م/ق١٣:٢٢ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٩١٤    /    تعداد نمایش : ٤٧١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج