چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی مرکز اورژانس استان خبر داد؛

جلسه بررسی مشکلات پایگاههای اورژانس شهرستانهای بویراحمد و دنا برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات پایگاههای اورژانس شهرستانهای بویراحمد و دنا با حضور رئیس مرکز اورژانس استان، مسئولین شهرستانها، پایگاههای بویراحمد و دنا و کارشناسان ستادی در سالن جلسات معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در ابتدا جلال پوران فرد رئیس مرکز اورژانس استان  ضمن خوش آمد گویی به حاضران در مورد ضرورت درک مسائل اورژانسی و توجه به دستورات مافوق،  لزوم رعایت اخلاق حرفه ای برای کلیه پرسنل، برگزاری مستمر کلاس های آموزشی، نظارت و بازرسی مستمر از پایگاهها، نحوه پرداخت اضافه کاریها و کارانه ها نکاتی را ذکر کرده و در این موارد به بحث و تبادل نظر با حاضران پرداختند .

 در ادامه این جلسه مسئولین پایگاههای شهری و جاده ای شهرستانهای بویراحمد و دنا به بیان مشکلات موجود در پایگاهها ی اورژانس پرداخته و کارشناسان ستادی حاضر در جلسه راهکارهایی جهت حل این مشکلات ارائه نمودند.

بر پایه این خبر؛ در این جلسه مصوباتی در خصوص نحوه پرداخت اضافه کار و کارانه، ساعات حضور، تغییر و تحول لباس پرسنل عملیاتی، مسائل مربوط به ارتباطات بی سیم، نگهداری و سوخت و پلاک آمبولانس ها، بیمه مسئولیت پرسنل و تجهیزات رفاهی، درمانی و دارویی پایگاهها اتخاذ و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 13-142 م/ق


 

 


٠١:١٦ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٦١٥٦    /    تعداد نمایش : ٤٦٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج