چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان

رئیس بیمارستان آموزشی، درمانی شهید بهشتی یاسوج در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج؛ در متن این پیام آمده است:

نیمه شعبان میلاد نور و طلوع ستاره امید مسلمانان و مظلومان جهان و همه آزادگانی است که با امید رهایی و به عشق ظهور منجی در برابر ظلم و استبداد مستکبران مقاومت می کنند و نیز دست به دعا بر می دارند تا به اذن خداوند ظهور وظفر آن حضرت متجلی شود.

آن لحظه‌ی زیبا از شب نیمه شعبان، آسمان سامرا از ظهور معجزه دیگری به خود می‌بالید و شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان فاطمی در دامن نرگس زیباترین صدف گوهر آفرینش و یوسف سپید سیمای مشکین چشم دلربا را به عرشیان و زمینیان مژده می‌داد، او آمد و با آمدنش امید به برپایی عدل در دل و جان شیفتگان عدالت، حیاتی دوباره یافت.

چه مبارک مولودی که وجود مطهرش جهان را از شر ظالمان و ستمگران تطهیر، زمین را پر از عدل و داد کرده و کاخ‌های ظلم و ستم را فرو می‌ریزد.

 خجسته باد میلاد نوری که سحر با شبنم لطفش بیدار می‌شود و خورشید در انتظار سلامش طلوع می‌‌کند. او که هرگاه جمعه از راه می‌رسد، صاحبدلان، دل از دست می‌دهند و قرار از کف می‌نهند و قافله دل‌های بیقرار روی به قبله می‌کنند و آمدنش را به انتظار می‌نشینند.

اینجانب فرا رسیدن نیمه شعبان میلاد تمام نور دائره قطب عالم امکان را به همه پیروان راستین آن حضرت در سرتاسر جهان، خصوصا اساتید، کارکنان، دانشجویان و کلیه پرسنل بیمارستان شهید بهشتی یاسوج تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال عزت، موفقیت و سرافرازی روز افزون اسلام و مسلمانان واقعی را مسئلت دارم.5

دکتر سید ذاکر سعید نژاد
رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج


١٣:٥٣ - سه شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٧٣٣    /    تعداد نمایش : ١٩١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج